Úprava poprsí? Nastartujte svůj nový život!

Jak souvisí úprava poprsí s novým životem? Někdy velmi. Pokud není žena spokojena s tvarem nebo velikostí svého poprsí, může mít zaděláno na velký mindrák. A mnohdy jej také má. Poprsí, které následkem kojení ztratilo svůj pevný tvar, poprsí, jež nedokázalo odolat zemské přitažlivosti, nebo prostě malá prsa, která bez vycpané podprsenky v podstatě neexistují. Tyto důvody (a mohli bychom přidat mnoho dalších, jako například asymetrie) mnohým ženám ztrpčují život. Proč si nechat ztrpčovat život? Mějte se rády a dejte šanci nejen svým ňadrům, ale hlavně samy sobě! Začněte nový život s dokonalým poprsím. Plastická operace prsou již totiž dávno není doménou pouze celebrit nebo modelek. Pro nová prsa si dnes chodí i ženy střední třídy pomalu jako do obchodu. Nevěříte?

Jaké možnosti úpravy poprsí jsou dnes v nabídce?

I na poli plastické chirurgie se stále objevují novinky, vylepšení a cenové bomby stejně tak, jako v nabídce elektroniky nebo třeba nemovitostí. Na klinikách plastické chirurgie se operatéři snaží o použití co nejkvalitnějších materiálů, využití nejmodernějších přístrojů a také o použití nejnovějších technik. Díky tomu jsou dnes prsa upravená jejich skalpelem v podstatě k nerozeznání od těch přirozených. A o to přece jde! A když už zmiňujeme nákup elektroniky nebo nemovitostí… nová prsa se také dají pořídit na splátky!

Dokonalý tvar?

Kdo by nechtěl mít ňadra dokonalého tvaru? Takzvaná mammaplastika je velmi oblíbeným zákrokem a přesně díky ní mohou ňadra po zákroku vypadat opět jako zamlada. Operatér odebere přebytečnou kůži, pozvedne bradavky a krásná prsa jsou na světě!

Větší objem?

Malá ňadra občas potřebují vylepšit. Lentilky pod kobercem prostě nejsou vždy součástí vysněného vzhledu. Díky vyspělým technologiím, kvalitě lékařské péče a dnes již i lepší dostupnosti zákroků na klinikách si může větší ňadra dovolit daleko větší množství žen. Pro zvětšení prsou přirozenou cestou bohužel neexistuje žádná možnost. Plastická chirurgie a umístění výplně do poprsí jsou tedy jedinou volbou.

Větší a ještě krásnější ňadra?

Ano, kombinací dvou výše zmiňovaných metod lze docílit plného objemu s dokonalým tvarem! Kombinace modelace prsou a aplikace výplně pro zvětšení velikosti poprsí je jednou z nejčastějších operací na sálech odborníků v oboru.

Úprava poprsí u celebrit?

Mezi celebritami samozřejmě najdeme spoustu krásek, které si nechaly upravit svoje hrudníky. Jak jste na tom ale vy? Poznali byste podle dekoltu slavné krásky?

Miniinvazivní novinka!

Objevili jsme pro vás miniinvazivní operaci, která zanechává daleko menší stopu ve formě jizev na ženském poprsí. Jde konkrétně o miniinvazivní úpravu tvaru poprsí. Jizva po tomto zákroku je znatelně menší, než klasicky využívaný řez ve tvaru písmene “T”. Výsledkem jsou ňadra s vylepšeným tvarem, jejich znatelné omlazení a pevnost.

Co čeká ženu na sále?

Zákrok na plastické chirurgii se technicky neliší od běžné operace. Při návštěvě specializované kliniky se však klienti a klientky cítí velice příjemně. Interiéry klinik jsou připravovány se záměrem, aby se zde každý cítil opravdu komfortně. Třešničkou na dortu jsou pak dospávací a pobytové místnosti, které působí spíše jako hotelové pokoje. Jaký postup při zákroku můžete očekávat?

  • Zákroku předchází samozřejmě nezávazná konzultace. Může při ní být vytvořen i 3D model budoucího poprsí. Klientka tak díky němu ví přesně, jak budou její ňadra po zákroku vypadat.
  • Po zhodnocení zdravotního stavu je aplikována kvalitní anestezie.
  • Samotný zákrok trvá zhruba jednu hodinu.
  • Po probuzení a důkladné kontrole je pacientka přivezena na pokoj, kde stráví jeden den a je pod dohledem operatéra.

Zaujal vás nový miniinvazivní způsob úpravy a vylepšení tvaru poprsí? Uvažujete o něm? Napište nám, jaké důvody vás vedou k tomu uvažovat o plastické operaci!

Ladislava Hroníková