SPŘ vyhlašuje soutěž Projektový manažer roku 2012

Hlavní odborný garant v oblasti projektového řízení v České republice, Společnost pro projektové řízení, o. s. (SPŘ), vyhlašuje soutěž Projektový manažer roku 2012.

Garantem prvního ročníku soutěže je Hospodářská komora České republiky. Soutěž je realizována za podpory České televize, Centra současného umění DOX a výtvarníka Bořka Šípka, který pro vítěze jednotlivých kategorií vytvoří unikátní skleněné pamětní ocenění.

Posláním soutěže je hodnotit nejvýznamnější a nejúspěšnější projektové manažery, manažerky a samotné projekty ve veřejném, soukromém i neziskovém sektoru, napříč všemi odvětvími v ČR. Unikátnost soutěže spočívá ve způsobu výběru a hodnocení jednotlivých soutěžících. Kandidáti na cenu Projektový manažer roku budou prokazovat své dovednosti v manažerské hře, při které budou simulovat řízení konkrétního projektu. Pravidla hodnocení dále vycházejí ze zkušeností s certifikací projektových manažerů podle mezinárodního standardu International Project Management Association (IPMA) a celosvětové soutěže IPMA Awards.