Simulační hry a e-learning pro projektové manažery ve Středočeském kraji zdarma!

Díky spolufinancování z ESF nabízí společnost PM Consulting simulační hry a e-learning pro projektové manažery ve Středočeském kraji zdarma ...ovšem jen do konce roku 2014.

Jedná se o novinky v oblasti vzdělávání projektových manažerů:

 1) Hra z oblasti agilního projektové řízení (15.12.-16.12. – lze se přihlásit i jen na jeden den) – naplánujete a odřídíte projekt rozšiřování obchodu se sportovním vybavením.

 2) Hra z oblasti portfolio managementu (17.12.-18.12. – lze se přihlásit i jen na jeden den) – děj se odehrává v době Karla IV. a bude jen na Vás, zda-li bude město pražské pozvednuto a Karel se stane císařem, nebo zda neuspějete a budete o hlavu zkráceni… Projekty si naplánujete a následně dle svých plánů zrealizujete.

 3) Nově budovaný moderní PM eLearning na adrese http://elearning.pmconsulting.cz/, který je založen na videosekvencích, příkladech a průběžných minitestech. Průběžně jsou doplňovány moduly, kterých bude do konce roku 16 a pokryjí kompletně problematiku řízení projektů.

V případě zájmu o některou z těchto unikátních příležitostí kontaktujte prosím přímo koordinátorku Petru Jíhlavcovou (pj@pmconsulting.cz).