Nejvíce žádané vzdělávací moduly pro projektové manažery ve školství!

Nejen projektovým manažerům z pražských škol se nabízí příležitost absolvovat školení, které bylo v době trvání projektu PM 250+ velmi rychle obsazené a nabízené pouze mimopražským školám.

Pokud jste neměli možnost absolvovat v průběhu projektu PM 250+ vzdělávání, nabízíme Vám účast ve dvou nejvíce žádaných modulech, které opakujeme v rámci udržitelnosti projektu v listopadu 2013 a v lednu 2014.

Moduly jsou určené všem, kteří ve škole či školském zařízení připravují nebo realizují projekty. První modul Vás seznámí se základy projektového managementu, ve druhém modulu se spíše zaměříme na klíčovou oblast projektů: řízení financí. Oba semináře je možné absolvovat nezávisle na sobě, jednotlivě.

První modul "Útvarové a procesní řízení, plánování, IT podpora projektového řízení pro projektové manažery ve školství" je plánován v Praze ve dnech 6. - 8. listopadu 2013, druhý modul "Finance a finanční nástroje pro projektové manažery ve školství" bude realizován v Plzni ve dnech 16. - 18. ledna 2014. Prezenční semináře jsou kombinovány s e-learningovým vzděláváním. Účastnický poplatek činí 1960 Kč/1 modul.